Mackie MDB-2P passieve stereo DI box
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 119,-
-32%
€ 81,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog 6 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (2)
Mackie MDB-1P passieve DI box
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 107,-
€ 67,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Type DI-box | passief |
| Energiebron | niet van toepassing |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), thru (6.3 mm TS jack) |
|---|---|
| splitter | ja |
| Ground-lift functie | ja |
| PAD-schakelaar | ja |
Mackie MDB-1A actieve DI box
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 119,-
€ 106,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| Type DI-box | actief |
| Energiebron | fantoom |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), thru (6.3 mm TS jack) |
|---|---|
| splitter | ja |
| Ground-lift functie | ja |
| PAD-schakelaar | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Mackie MDB-2P
- Adviesprijs € 162,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 159,-
4x Mackie MDB-2P
- Adviesprijs € 324,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 316,-
Combinatievoordeel
2x Mackie MDB-2P
Artikelnr: 9000-0042-1546
-
2x
- Adviesprijs € 162,-
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 3,-
4x Mackie MDB-2P
Artikelnr: 9000-0042-1547
-
4x
- Adviesprijs € 324,-
- Nu als combinatie voor € 316,-
- Jouw voordeel € 8,-
Mackie MDB-2P + 4x 6.3 mm jackkabel 3m
Artikelnr: 9000-0042-1548
-
+
-
4x
- 1 x Mackie MDB-2P passieve stereo DI box € 81,-
- 4 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 95,-
- Nu als combinatie voor € 93,-
- Jouw voordeel € 2,-
Mackie MDB-2P + 4x 6.3 mm jackkabel 3m + 2x XLR-kabel 10m
Artikelnr: 9000-0042-1549
-
+
-
+
4x
-
2x
- 1 x Mackie MDB-2P passieve stereo DI box € 81,-
- 4 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- 2 x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter € 9,95
- Adviesprijs € 114,90
- Nu als combinatie voor € 110,-
- Jouw voordeel € 4,90