Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, beige
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 351,-
€ 351,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Impedantie microfoon | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Aansluiting microfoon | TA3F/TQG (3-pins) |
| Kabellengte | 100-149 cm |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband B
- Adviesprijs € 510,-
- Jouw voordeel € 16,-
- Nu als combinatie voor € 494,-
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband C
- Adviesprijs € 510,-
- Jouw voordeel € 16,-
- Nu als combinatie voor € 494,-
Combinatievoordeel
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband B
Artikelnr: 9000-0045-3403
-
+
-
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart € 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 B-Band (678 MHz - 694 MHz) beltpack zender € 159,-
- Adviesprijs € 510,-
- Nu als combinatie voor € 494,-
- Jouw voordeel € 16,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband C
Artikelnr: 9000-0045-3404
-
+
-
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart € 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 C-Band (516 MHz - 532 MHz) beltpack zender € 159,-
- Adviesprijs € 510,-
- Nu als combinatie voor € 494,-
- Jouw voordeel € 16,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack B + ontvanger
Artikelnr: 9000-0045-3407
-
+
-
+
-
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart € 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 B-Band (678 MHz - 694 MHz) beltpack zender € 159,-
- 1 x Electro-Voice R-300 draadloze ontvanger B (678 MHz - 694 MHz) € 265,-
- Adviesprijs € 775,-
- Nu als combinatie voor € 734,-
- Jouw voordeel € 41,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack C + ontvanger
Artikelnr: 9000-0045-3408
-
+
-
+
-
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart € 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 C-Band (516 MHz - 532 MHz) beltpack zender € 159,-
- 1 x Electro-Voice R-300 draadloze ontvanger C (516 MHz - 532 MHz) € 265,-
- Adviesprijs € 775,-
- Nu als combinatie voor € 734,-
- Jouw voordeel € 41,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-VoiceAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dasspeld-microfoonsShure SM11-CN omnidirectionele dasspeld microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 212,-
€ 137,-