Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart
Electro-Voice
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Minimum frequentie
- 50 - 59 Hz
- Maximum frequentie
- 15 - 15.9 kHz
- Maximale SPL
- 120 dB - 129 dB
- Richtingskarakteristiek
- Omnidirectioneel
- Impedantie microfoon
- Niet gespecificeerd
- Inclusief popfilter/kap
- Ja
- Aansluiting microfoon
- TA4F/TQG (4-pins)
- Kabellengte
- 100-149 cm
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 700 gr
- Afmeting
- 15,0 x 15,0 x 15,0 cm
Productspecificaties
- lavalier microfoon
- omni-directionele richtingskarakteristiek
- dynamisch bereik: 88dB
- signal-to-noise ratio: 32dBA
- geluidsdruk: 120db SPL
- frequentiebereik: 50 Hz -15 kHz
- uitgangen: female TA4
- meegeleverd: draagtas, popfilters en kabels
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- Levertijd onbekend Goes Reserveren
- Levertijd onbekend Rotterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Amsterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Apeldoorn Reserveren
- Levertijd onbekend Antwerpen Reserveren
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband B
- Adviesprijs
- 510,-
- Nu als combinatie voor
- 494,-
- Jouw voordeel
- 16,-
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband C
- Adviesprijs
- 510,-
- Nu als combinatie voor
- 494,-
- Jouw voordeel
- 16,-
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Minimum frequentie
- 50 - 59 Hz
- Maximum frequentie
- 15 - 15.9 kHz
- Maximale SPL
- 120 dB - 129 dB
- Richtingskarakteristiek
- Omnidirectioneel
- Impedantie microfoon
- Niet gespecificeerd
- Inclusief popfilter/kap
- Ja
- Aansluiting microfoon
- TA4F/TQG (4-pins)
- Kabellengte
- 100-149 cm
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 700 gr
- Afmeting
- 15,0 x 15,0 x 15,0 cm
Productspecificaties
- lavalier microfoon
- omni-directionele richtingskarakteristiek
- dynamisch bereik: 88dB
- signal-to-noise ratio: 32dBA
- geluidsdruk: 120db SPL
- frequentiebereik: 50 Hz -15 kHz
- uitgangen: female TA4
- meegeleverd: draagtas, popfilters en kabels
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0045-3388
Algemeen
De RE97LTx is een condensator microfoon in lavalier-formaat met een omni-directionele richtingskarakteristiek. Deze dasspeld is praktisch onzichtbaar wanneer gedragen. In te zetten voor een groot aantal toepassingen. Dominees, imams, rabbijnen, fitness instructeurs en theaterspelers hebben ieder profijt bij een microfoon waarbij de bewegingsvrijheid is gegarandeerd. Deze lavalier microfoon is te gebruiken in combinatie met de BP-300 beltpack zender en de RE-300 draadloze ontvanger.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 7,90 5,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 11,10 6,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 5,60 3,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 4,72 2,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband B
Artikelnr: 9000-0045-3403
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 B-Band (678 MHz - 694 MHz) beltpack zender 159,-
- Adviesprijs
- 510,-
- Nu als combinatie voor
- 494,-
- Jouw voordeel
- 16,-
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack frequentieband C
Artikelnr: 9000-0045-3404
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 C-Band (516 MHz - 532 MHz) beltpack zender 159,-
- Adviesprijs
- 510,-
- Nu als combinatie voor
- 494,-
- Jouw voordeel
- 16,-
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack B + ontvanger
Artikelnr: 9000-0045-3407
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 B-Band (678 MHz - 694 MHz) beltpack zender 159,-
- 1 x Electro-Voice R-300 draadloze ontvanger B (678 MHz - 694 MHz) 265,-
- Adviesprijs
- 775,-
- Nu als combinatie voor
- 734,-
- Jouw voordeel
- 41,-
Electro-Voice RE97LTX zwart + BP-300 bodypack C + ontvanger
Artikelnr: 9000-0045-3408
- 1 x Electro-Voice RE97LTX lavalier microfoon, zwart 351,-
- 1 x Electro-Voice BP-300 C-Band (516 MHz - 532 MHz) beltpack zender 159,-
- 1 x Electro-Voice R-300 draadloze ontvanger C (516 MHz - 532 MHz) 265,-
- Adviesprijs
- 775,-
- Nu als combinatie voor
- 734,-
- Jouw voordeel
- 41,-
Andere producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-Voice-
Extra voordeel -9%Adviesprijs 555,- 507,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -21%Adviesprijs 535,- 424,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -20%Adviesprijs 172,- 137,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -25%Adviesprijs 153,- 115,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dasspeld-microfoons-
Extra voordeel -11%Adviesprijs 404,- 359,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -21%Adviesprijs 189,- 149,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeelAdviesprijs 58,- 52,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 53,- 47,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis