Ferrofish SFP Module Singlemode

Online voorraadstatus:  Ontvang binnen 13 werkdagen
€ 116,-
€ 101,- incl. 21% btw
Winkelvoorraad
Goes
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Goes
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Antwerpen
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
Rotterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Rotterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 21:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Ferrofish SFP Module Singlemode
Artikelnr: 9000-0051-3621 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Specificaties

Productkenmerken

Type onderdeel n.v.t.

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 0 gr
Afmeting (incl. verpakking): nog niet bekend
Schrijf zelf een review Heb je een vraag over dit product?

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.