Bax-shop.nl | Nieuw op voorraad

Ferrofish SFP Module Multimode MADI I/O upgrade voor Pulse 16

Online voorraadstatus:
 Niet op voorraad

Bestel nu en ontvang binnen circa 12 weken

€ 116,- incl. 21% btw
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Niet op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Goes
  • Olympiastraat 4
  • 4462 GG Goes
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Niet op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Antwerpen
  • Paleisstraat 119
  • 2018 Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag gesloten
 Niet op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Rotterdam
  • Pascalweg 157 - 159
  • 3076 JN Rotterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Niet op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Amsterdam
  • James Wattstraat 71a
  • 1097 DL Amsterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Niet op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Apeldoorn
  • Stationsstraat 134
  • 7311 MJ Apeldoorn
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag gesloten
bekijk ook eens (1)
Ferrofish SFP Module Multimode MADI I/O upgrade voor Pulse 16
Artikelnr: 9000-0051-3620 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Algemeen

Upgrade je Ferrofish Pulse 16 audio converter naar een Pulse 16 MX Multimode converter met deze uitbreidingsmodule! De SFP Module Multimode biedt 64x64 MADI I/O's voor multi mode optische kabels. Dit betekent: minder signaalvervuiling dan Single Mode, en een maximale afstand van rond de 2 kilometer. Het is dankzij de module mogelijk om al de analoge kanalen op de Pulse 16 (16x16) te converteren naar digitale MADI en ADAT-signalen met een maximale sample rate van 192 kHz. 32 ADAT I/Os kan je ook routen of converteren van en naar MADI-signalen.

Specificaties

Productkenmerken

Type onderdeel connector

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 1 gr
Afmeting (incl. verpakking): 5,0 x 2,0 x 1,0 cm

Productspecificaties

  • Ferrofish SFP Module Multimode
  • geschikt voor Pulse 16 audio converter
  • type MADI-signaal: multi mode
  • aantal MADI kanalen: 64x64 I/O
  • conversiemogelijkheden: 16x16 analoog > MADI/ADAT
  • sample rate: tot 192 kHz
  • 32 ADAT I/O's conversiemogelijkheden van/naar MADI

Anderen kochten ook

  • Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    € 27,-
  • Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon

    Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon

    € 33,-
  • Devine JACS/1.5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 1.5 meter

    Devine JACS/1.5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 1.5 meter

    € 3,94
  • Devine JACS/3 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 3 meter

    Devine JACS/3 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 3 meter

    € 5,05
  • Devine JACS/5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 5 meter

    Devine JACS/5 signaal-kabel 6.3 mm TRS stereo jack-jack 5 meter

    € 6,30
  • Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat

    € 3,16
  • Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 5000 studio hoofdtelefoon

    € 62,-
  • Innox RP 2U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 2U 19 inch gesloten blindplaat

    € 4,92
  • Innox RP 1UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 1UV 19 inch ventilatieplaat

    € 3,67
  • Devine PRO 3000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 3000 studio hoofdtelefoon

    € 25,-
  • Innox RP 4U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 4U 19 inch gesloten blindplaat

    € 5,80
  • Innox RP 3U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 3U 19 inch gesloten blindplaat

    € 6,-
  • Innox RP 2UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 2UV 19 inch ventilatieplaat

    € 4,29
  • Prodjuser flightcase rackware

    Prodjuser flightcase rackware

    € 9,85
  • Innox INA SR12 universeel rack met wielen 12U

    Innox INA SR12 universeel rack met wielen 12U

    € 83,-
  • Innox RP 5U 19 inch gesloten blindplaat

    Innox RP 5U 19 inch gesloten blindplaat

    € 9,70
  • Innox RP 3UV 19 inch ventilatieplaat

    Innox RP 3UV 19 inch ventilatieplaat

    € 8,40
  • Innox WS-03 19-inch studiorack

    Innox WS-03 19-inch studiorack

    € 87,-